KONST / Litografier / Serigrafi 10717586
*
nr 1071 7586
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), bladets mått: 19x26
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2016
kl 19:45:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/11 14:14:40
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:33
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:27
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
nr 1071 7586
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), bladets mått: 19x26
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/11 14:14:40 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:33 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:27